Bags
vutui  

Spor ayakkabı ve şimdi en çok sevdiğim çanta eşleşmeleri

Modadaki sokak kıyafeti kültürünün artması, son sekiz yıldır bir fenomen oldu. Sex’in yanı sıra, kadınların gece dışarıda Sky High Jimmy Choos’un yanı sıra ışıltılı bir akşam çantası ile çırpınan üstleri ima ettiği şehir günleri gitti. Bu günlerde, moda tutkunları yüksek oranda destekleyici ayakkabılarını daha düz, çok daha işlevsel-ancak moda gibi-operasyon: spor ayakkabılar için ticaret yapıyorlar. Spesifik spor ayakkabı çiftleri, çantalardan sonra en çok şehvetli olandan bile, bulması daha zor olmasa bile, aynı şekilde büyük bir zaman çanta koleksiyoncuları (benim gibi) iki pazarın tam olarak ne kadar benzer olduğunu anlayabilir. olabilir. Her ikisi de zaman zaman kendilerini özel hissedebilir, kendilerini bilenler için sadece havalı bir kulüp olarak geçirir, ancak her iki aralığın temel koleksiyoncularında (veya her ikisini de sevenler) otantik bir coşkunun sadece çok daha fazlası olduğunu anlar hype faktörü.

On yılı aşkın bir süredir cüzdanlar ve pratik olarak bir bütün için spor ayakkabılarını da topluyorum ve çantalar her zaman benim ilk aşkım olacakken, sinsice benim gerçek bir coşkum oldu. Spor ayakkabılarıyla ilgili sevdiğim şey, onlarla sahip olabileceğiniz eğlence, giymek çok basit ve her türlü kıyafeti dönüştürebilir – sadece bir çanta gibi! Onlarla eğlenmeyi seviyorum ve harika vuruşlar için coşkum, kişisel tarzımı da kontrol etmeme gerçekten yardımcı oldu ve çok daha fazla renk biraz yavaş yavaş kabul etmemi sağladı.

Aşağıda, rüyalarımda var olanlara ek olarak rotasyonumda gerçekten var olan setler de dahil olmak üzere, en çok sevdiğim ideal eşleşmelerin bir listesini yuvarladım (size limon azaltma dunks ve bv Casette’e bakmak). Sen de spor ayakkabı meraklısı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda anlayayım, sizinle tekme atmak istiyorum!

New Balance 990v5 ve Celine Triomphe Bag On Torba

New Balance 990v5 (185 $)

Celine Triomphe Bag On Bag (2.595 $)

Aime Leon Dore x New Balance 550 ve Telfar satın alma çantası

Aime leon dore x yeni denge 550 doğal yeşil

Telfar satın alma çantası

Nike Air Max 95 ve Louis Vuitton Multi Pochette

Nike Air Max 95 Age Safari

Louis Vuitton Multi Pochette

Nike Dunk düşük limon düşüşü ve Bottega Veneta kaset çantası

Nike Dunk düşük limon damlası

Bottega Veneta kaset çantası (2.100 $)

ASICS Gel MC-Sun Plus spor ayakkabıları ve PRADA Yeniden Edition 2000

Asics jel mc-sun artı spor ayakkabılar (100 $)

PRADA Yeniden Edilen 2000 (895 $)

Adidas Originals + İnsan Yapımı Velcro Saborlar ve Trainer Yastığı Toyby 26

Adidas Originals + İnsan Yapımı Spor Ayakkabı (140 $)

Koç Yastığı Toyby Bag 26 (495 $)

Leave A Comment