Bags
vutui  

Renkli çantalar, mutluluğunuza bir yatırımdır

, on yıl önce çantalarla ilk düştüğümde, bir yarım önce, daha sonra canlandığım çantalara çok fazla inanmadım ve daha sonra Sonunda satın aldığım. Daha gençken, inandığım tek şey bana hangi çantaların bana hitap ettiği ve hangilerinin sahip olmak, giymek ve taşımaktan memnun olacağıydı. Yatırım değeri, bir çantanın kalma gücü, eğilimi veya hatta hangi çantanın gardırobumla en iyi olacağı hakkında fazla inanmadım. Gerçekten umursamadığım çantanın beni canlandıracağıydı. Hangi çanta bana inanmam için bana kelebekler sağlayacaktı ve hangi Carryall’ı yaşamadan yaşamayı hayal edemedim.

Ah, gençliğimin daha kolay zamanları.

Moda eğlenceli olmalı!

Yol boyunca bir yerde, çok sayıda koleksiyoncu gibi, çok daha düşünülmüş, hesaplanmış ve organize alımlar yapmaya başladım. Parasal bir perspektiften bakıldığında, bu elbette, olağanüstü bir şey ve çanta toplamak için hesap verebilir bir yöntemdir.

Bununla birlikte, koleksiyonuma ekleyeceğim her çantayı titizlikle değerlendirmenin yanı sıra iyice planlamanın yanı sıra, biraz toplama konusunda eğlenceyi ortadan kaldıran bu bakış açısından değişim oldu. Bununla birlikte, pandemi, çünkü bir kez daha bakış açımı değiştirdiğimde ve kendime modanın eğlenceli olması gerektiğini hatırlattım.

Bazen, ruhunuzu besleyecek bir çanta lehine bulmak için uzun yıllar gardırobunuzda oturacağını anladığınız yaşlanmayan gelenekselden kaçınmak iyidir. Yatırımınızı tamamen telafi edemeyeseniz de, mutluluğunuza yapılan bir yatırım ve genel ruh haliniz hepsinin en iyi yatırımıdır.

Balenciaga kum saati çantası
Moda Operandi aracılığıyla

2.450 $

Beni mutlu renk

Renklerin bizim üzerinde önemli bir etkisi olabileceğini ve aynı zamanda bilinçdışı zihinlerimizin belirli unsurlarını ortaya çıkarabileceğini biliyoruz. İster anlasalar da, insanlar çevremizdeki dünyada olup bitenlerden doğuştan etkilenirler ve yönlendirdiğimiz renkler bilinçaltımızı ve dolayısıyla ruh halimizi etkileyebilir.

Şahsen, çok daha fazla renk kullanmanın ve farklı tonları denemenin beni günlük hayatımda daha mutlu bir insan yaptığını keşfettim. Belirli tonlar farklı insan ihtiyaçları ile konuşabilir ve gerçekten de ona geldiğinde, canlı çantalar (ve bu konuda taze ve taze hisseden her türlü çanta türü) mutluluğumuza bir yatırımdır. Günün sonunda, hayat bu değil mi?

Prada Cleo Bag
Moda Operandi aracılığıyla

2.250 $

Herkesin öncelikleri ve toplama teknikleri farklı olsa da, bu yıl ve ötesinde, her satın alımı banka hesabımı değil, ruhumu beslemek için bir yöntem olarak görmeye söz verdim. O yıllar önce onlarla ilk düştüğümde cüzdanları nasıl gördüğüme geri dönmek istiyorum.

Leave A Comment