Uncategorized
vutui  

PURSEBLOG soruyor: Aynı anda birkaç tasarımcı ürünü giyer misiniz?

Fotoğraf Bu: Yepyeni bir çift beyaz Chanel spor ayakkabısı kullanarak dışarı çıkıyorsunuz. Belin çevresinde ne var? Oh, biliyorsun, sadece sıska siyah bir Gucci Marmont kemeri. Bir çanta olmadan evi terk etmeye çalışmazsınız, bu yüzden acele etmeden önce, bir Louis Vuitton Neverfull’u omzunuza attınız.

Hiçbir yargı yok, ancak şahsen çok tasarımcı bir görünüm çıkarabileceğime inanmıyorum-en azından böyle değil. Yapışkan ve şık arasında ince bir çizgi var ve şık ve ‘Hey! Bana bak! ”Gerçekten çok zor. Yukarıda açıkladığım şeyi kullanarak yakalanmış olsaydım, (WO) adamı anladığı hemen hemen her tasarımcı tarafından yutulmuş bir yürüyüş panosu gibi hissettirirdi. Sevimli değil.

Yaygın logolar markalar tarafından ivme kazanmaya devam ettikçe (yan not: birisi bunu açıklayabilir mi? Her zaman büyük logolar kullanarak rahatsız hissediyorum!), Birisi ne zaman şıktan kesinlikle abartılığa geçer? Bu, kıyafetlerimizi sadece bir logo taşıyan ürünle sınırlamamız gerektiği anlamına mı geliyor? Farklı tasarımcı logolar zevkle bir araya getirilebilir mi? (Yani Chanel Crossbody ile Fendi spor ayakkabıları?)

İlginç olan, çok tasarımcı bir görünümün (tek bir markadan veya çok sayıda markadan birkaç ürün kullanmasında olduğu gibi) tamamen çalıştığıdır. Fendi’nin bir avuç markanın ayakkabısı, çantası, kemeri ve kıyafetlerin ikonik çift F kahverengi logosunda sırılsıklam olduğu son koleksiyonunu ele alalım. Tasarımların yanı sıra, hattan birkaç ürün kullanılarak görülen yıldızlar, en azından benim için, havalı, eğlenceli ve zahmetsiz olarak ortaya çıkıyor. (Priyanka Chopra ciddi #fashionGoals.) Eğer bir şey kullanıyor olsaydım, Fendi’nin etrafıma fırladığı gibi görünürdüm. Bleh.

Cüzdanların yanı sıra, gerçekten spor ayakkabılarına giriyorum-özellikle tercih ettiğim birkaç çanta üreticisi tarafından hayal edilenler. Fendi’nin gümüşü, pembe kaymaların yanı sıra Chanel’in retro görünümlü mercan, açık mavi ve beyaz olanlar bir süredir istek listemde. Sonra Gucci’nin kötü şöhretli ası işlemeli versiyonunun yanı sıra Balenciaga’nın Triple S var. Bir çift sallamak istiyorsam, bu benim tercih ettiğim çantayı koymak mı yoksa en azından daha gizli bir tane kullanmak mı demek? Kararlar kararlar.

Peki, her türlü tasarımcı ürününün yapması gereken bir şey olan bir kadın nedir? Aynı anda eşleşecek bir çanta yanı sıra ayakkabı ile en kaliteli kıyafetler giyer misiniz? Yoksa daha düşük anahtarlı bir görünüm için onu alıyor musunuz? Kesinlikle radar altı bir galiyim, bu yüzden kendimi çok markalı bir görünümle ciddiye alabileceğime inanmıyorum. Ancak hey, bu sadece benim. Eğer çekebilirseniz, sizi sıradan bir beyaz tişörtün yanı sıra küçümseyen bir Chloe çantası kullanarak kenarlardan destekleyeceğim.

Leave A Comment