Bags
vutui  

Gucci GG Marmont çantası, Gucci Aria

için gelişiyor Bir Gucci Değerlendirilmiş Koleksiyon olan Marmont Line, 2016 yılı için yenilikçi yönetmen Alessandro Michele yönetiminde yayınlandı. 1970’lerde kullanılan bir toka Gucci’den motivasyon toplamak, derhal logoyu gördüğünde, modernliğin ağır bir dokunuşuyla geçmişin bir havası var. Marmont, sürekli Gucci gelişim anlatısıyla ve yeniden icat ile ve birincil süs olarak Gucci GG temasıyla konuşuyor, çantalar hızla çanta dünyasında ün kazandı.

Gucci Marmont koleksiyonu birkaç nedenden dolayı iyi çalışıyor. Çantalar pürüzsüz ve birkaç siluet, boyut ve renklerle giyilmesi basittir; Neredeyse herkes için bir Marmont var. Her GG Marmont, zahmetsizce şık, havalı bir kız havasına sahip olan stilin yanı sıra işlevi mükemmel bir şekilde harmanlar. Marmont’un sezondan sonra Michele ve ekibi tarafından sezondan sonra yeniden tasarlandığı sorusu yok. Michele’nin, payetlerden ve zıt renklerden saplamalara ve daha fazlasına kadar denemediği bir süsleme yoktur.

Bu sezon, Gucci Aria için, çantanın ünlü Matelassé’si, elbette ünlü GG motifi ile aksanlı geometrik desenlerde görünen bir makyaj yapıyor. Boyut, malzeme veya renk ne olursa olsun, Marmont’ta sabit kalan iki aralıklı G’ler. Her değerli stil, evin geçmişine bağlı olan Alessandro Michele’ye de yakın, ancak şimdiki zaman için hayat verildi. Şimdi ve ötesinde giymek için ideal, aşağıdaki yeni Marmont’un tercih edilen sürümlerini alışveriş yapın veya tam Marmont hattını Gucci.com aracılığıyla buradan bulabilirsiniz.

Gucci GG Marmont Çantaya Küçük Take
Gucci aracılığıyla

2.100 $

Gucci GG Marmont Çantaya Küçük Take
Gucci aracılığıyla

1.490 $

Gucci gg marmont çok küçük çanta
Gucci aracılığıyla

1.600 $

Gucci GG Marmont Medium Tote
Gucci aracılığıyla

2.490 $

Leave A Comment