Uncategorized
vutui  

RHOC: “Kapak bir şey değilse, bizim için ne var?”

Her şeyden önce, dün gece turuncu ilçesinin gerçek ev eşyalarını izlemeyi kabul etmek, günün Boston’daki trajik olayların ışığında, genellikle sahip olduğundan bile Sillier gibi görünüyor. Yine de, her türlü eğlencenin büyük güzelliklerinden biri olan, hatta trashy gerçeklik televizyonu bile, küçük bir zihinsel ya da duygusal rahatlama sağlama yeteneğidir (belki de rahatlama sözcüğü değildir – belki de daha dikkat dağıtıcı gibi) ihtiyacımız olursa olsun Bu çoğu. Bu yüzden, Tıpkı normalde yaptığımız gibi, California’da bir sürü çılgın orta yaşlı kadın bir sürü çılgın orta yaşlı kadının Minutiae ile meşgul olacağız.

Geçen haftanın bölümünü tatilimden dolayı görmedim ve sonuç olarak biraz geride kalmayı bekliyordum. Bir bölümü kaçırdığımı bilmiyordum, asla tahmin edemedim. BRAVO’nun bu gösterileri bu gösterileri sağlam bir anlatı yayına sokmaya çalıştığını, bu kadınları zaten sekiz yıl boyunca hayal edilebilecek her konfigürasyonda mücadele edip oluşturduğumuzda, o kadar fazla hikaye anlatılmaması gerektiğini varsayalım. Bu, elbette bir özengiye sahip olmamızı engellemez.

1. Alexis ve Vicky ekibiniz, çünkü kimsenin ikisinden de takılmayacak. Düşmanımın düşmanı arkadaşım, hatta gerçekte televizyonda bile (özellikle?). Bu, bu ikisinin bir günde bir günde çığlık attığı o kadar değildi. (Bu retorik bir soru değil; kiminle bu gösteride kiminle savaştığını hatırlıyorum, çünkü muhtemelen yıllardaki oyuncuların büyük çoğunluğu yaşlanan fembotlara benziyordu.)

2. Vicky ve Brooks’un ayrıldığımdan emin değilim, tıpkı herkes gibi. Örneğin, bu değiş tokuş, öğle yemeğinde Vicky ve Alexis arasındaki Brooks hakkında bu değişim: “Yani ayrıldınız ya da sadece yavaşlarsın ve bir Litte’yi yavaşlatıyor musun?” Vicky: “… .yeah ….” Evet, hayır bir soru değildi, Vick.

3. Heather’ın kocası, kapak depoları olmadıkça dergi özelliklerine göre rahatsız etmemeleri gerektiğini düşünüyor. Heather’ın kocası, farkında değilseniz, Naomi Campbell’dir. (Ayrıca, bu yeni bir ev hanımı Bingo Meydanı mı? Joanna Miami’de aynı sorunu çözmedi mi?)

4. Vicky, Brooks ile konuştuğunda ve sonra kızına inkar ettiğinde gizler. Eğer bir anne-kızı rolünün tersine çevrilmesi durumunda, Brianna ve Vicky ile birlikte. Vicky, korkunç erkek arkadaşını eve götürmek istiyor, Brianna yeni bebeğinin etrafındaki tüm çatışmaları ve olumsuz enerjiyi istemiyor. Vicky, Brianna’nın ve bebeğin taşınmasını istemiyor, bu yüzden onu tuvalete onu araması ve altı hafta içinde birbirlerini görmediklerini iddia ediyorlar. Vicky 14 yaşında.

5. Lydia, sezon için yeni oyuncu üyemizdir. Lydia, Alexis ve Earth İsa önceki evlerini boşaltmak zorunda kalmadan önce Alexis ile komşulardı, bu yüzden Heather, Heather’ın korkunç olacağını düşünüyor. İlk önce ilk önce gösteriye göre, özellikle makul bir şekilde (ev hanımı terimlerinde), özellikle çoğu yeni oyuncu üyelerinin başında kendilerini aptallaştırmanın yollarından çıktığını düşündüğünüzde, çünkü onları yapacağını düşünüyorlar. unutulmaz ya da onlara ekstra kamera zamanı kazanın. (Heather’ın geçen sezondaki ilk birkaç bölümdeki antifratlarını hatırlıyor musun?) Yine de, Lydia ve kocası, Heather’ın evini kapakta koymak istemeyen Beverly Hills Lifestyle dergisini çalıştırıyor.

6. Bekleyin, böylece Tamra henüz fitness stüdyosunu tam olarak açmadı. Ancak, boş bir alan kiraladı. Vicky geldi (o caddenin karşısında, daha spesifik olarak) TAMRA’yı bunun için bazı sigorta işlemlerini denemek ve satmak için.

7. Bir tekneyi kullanırken içmenize izin veriliyor musunuz? Yine, bu gerçek bir soru. İnsanların bir teknede içmelerine izin verildiğini, hatta insanın yönlendirilmesine izin verdiğini biliyorum. (Not: Tekneler hakkında hiçbir şey bilmiyorum.)

8. “Sadece çocukların ve erkek arkadaşların sınırları kapalı olduğunu hissediyorum.” Geçmişte en yakın meşaleler ve dirgenlere sahip Gretchen’in erkek arkadaşından sonra gelebilecek ya da olmayabilir Vicky Gunvalson.

9. Heather ve Terry için cennette sorun var. Gerçeklik TV, hepimizin şimdiye kadar bilememiz gereken taş soğuk bir gerçeği olan Lisa Vanderpump’ın hariç herkesin evliliği için kötüdür. Vicky ve Tamra, diğer şehirlerden gelen çeşitli kadınlardan bahsetmemek için OC Deting’te iken boşandı.

10. Ev hanımlarının neden birbirlerinin partilerine düşmanları davet etmenin sorun olmadığını bilmiyorum. Bunun muhtemelen üreticiler tarafından bir kurulum olduğunu biliyorum, ancak daha sonra tekrar, Vicky’nin neden rastgele insanları özel partilere davet etmenin, parti atıcısını aktif olarak nefret ettiği insanlara neden olacağını anlayacak kadar hassas ya da mantıksal olduğuna inanıyorum. . Tabii ki, gerçek ev hanımları herhangi bir şey hakkında ise, nefret ettiğiniz insanlarla partilere gitmek üzere.

Leave A Comment