Uncategorized
vutui  

Bu Dolce & Gabbana Dolgulu Hayvan Sırt Çantası

ile tüm 90’ların genç hayallerini geri yakalayın, 1985 yılında doğdum, yani moda ve estetiğe ilk ilgim 90’ların ortalarından geçmeye başladığı anlamına geliyor, ki Her şey, bana önemli bir estetik handikapa izin vermeli. Dönem için önemli nostaljim, beynimde kahverengi ruj, çizgili bebek tişörtleri, doc martens ve doldurulmuş hayvan sırt çantaları için yumuşak bir noktaya sahip olduğum anlamına geliyor. Son bölümde, yalnız değilim gibi görünüyor: Dolce & Gabbana Leopar Sırt Çantası, markanın 2017 sonbahar pistini önemli zarafetiyle süsledi ve düşük, düşük fiyatla 1,195 $ (yarım ön, yarı Bu hassas yaratık kapınıza yolculuğuna başladığında).

Eğer bu çantaya kızmış olsaydım, burası öfkemi gururla ilan ederdim, ama değilim. Evet, fiyat vahşi. Evet, birisi bir taklitçi sürümü yapacak ve aynı derecede iyi ve muhtemelen 50 $ gibi olacak. Sonsuza kadar 21 ya da belki ASOS olacak. Birini veya her ikisini satın almayı düşüneceğim ve muhtemelen onları asla giymeyeceğim, ancak yine de onlara sahip olmaktan zevk alacağım. Bazen moda böyle olur.

Dolce & Gabbana’nın Güz 2017 koleksiyonunun geri kalanının çoğu, daha geleneksel lüks çantalar ve aksesuarlar da dahil olmak üzere Moda Operandi üzerinden ön sipariş için de mevcuttur. Yine de, bu şeyin 90’ların ortası Teen Film Sartorial Majesty’leriyle nasıl rekabet etmelerini beklediğinden emin değilim. Sense’den daha fazla paranız varsa (hepimiz, bazen) veya Moda Operandi aracılığıyla önümüzdeki dört gün içinde koleksiyonun geri kalanını satın alıp alabilirsiniz.

Leave A Comment