Uncategorized
vutui  

Proenza Schouler PS1 bütçesi Süette

sunulan bütçe, proenza Schouler gibi trend-belirleme için bir alıcısının yanı sıra, bir tasarımcının hem pratik hem de oldukça pratik olan her şeyi yapması olağandışıdır. Uygun fiyatlı, bu yüzden Megs ve ben son derece başlangıç ​​göz önüne alındığında Proenza Schouler PS1 bütçesinin hayranları oldum. Başlangıçta Proenza’nın web mağazasının tanıtımını kutlamak için kısıtlı bir baskı parçası olarak organize edildi, ancak marka o zamandan beri cüzdanları yaratıyorlardı, birçoğu 165 $ ‘lık son derece uygun maliyetle.

Baharın Dawning’in bu aksesuarı bir süet versiyonda tanıtmak için garip bir zaman olduğuna inanabilirsiniz, ancak son birkaç yıl içinde, süet, olması gereken bir şeyden çok daha fazla sezon seçimine sahip oldu. daha serin hava için ayrılmış. Ayrıca, bu sadece bir cüzdan, bu yüzden bu yönteme kıyafetlerinize süet eklemek gibi değil.

Yine de dikkatli bir söz – bu parçalar, tipik bir cüzdanın büyük kısmını sevmeyenler tarafından en iyi takdir edilmektedir. Stilin sadece bir iç bölmesi ve fermuarlar yerine bir açık arka cep ve birçoğumuzun kullanıldığı kart yuvaları vardır. Benimkini kullanmanın yanı sıra para ve makbuzları tutmak için bir yer olarak, harika bir seçenek. Yıllardır kullandığım ayrı bir kart sahibim var, bu yüzden bunun gibi bir kese herhangi bir fazlalık olmadan bir sorunu çözüyor. Mükemmel! Proenza Schouler ile 10 farklı süet renkte 165 $ karşılığında alın!

Leave A Comment